Як і в давнину, сьогодні теж кожне село, селище та місто має право мати свій власний герб і навіть прапор. Нині це звичайна практика, поширена в усьому світі.
Якщо вашому селу, селищу або місту потрібні якісні символи – герб і прапор – фахівець зробить їх для вас. Більше того, аби ці символи були затверджені офіційно, він підготує текст рішення, яке місцева рада і прийме.
В кінцевому рахунку замовник отримує наступне:
1) герб і прапор свого населеного пункту;
2) реєстрацію герба і прапора населенного пункту;
3) їх оцифровані колорові і ч/б зображення;
3) проект рішення сессії з усіма додатками до нього.
- Стандарт
- 21500 грн
- Розробка герба
- Оцифровка герба в форматах .png і .cdr (вектор)
- Розробка прапора
- Оцифровування прапора в форматах .png і .cdr (вектор)
- Гербова грамота (А4)
- Реєстрацію герба і прапора
- Підготовка тексту рішення сесії
- ЗАМОВИТИ
ПИСЬМОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Якщо вам потрібне письмове роз’яснення або тлумачення з питань герботворення, прапорництва і т.д., ми готові надати його вам.
Ціна – 1500 грн
Мої останні роботи:
Тел.: +38 (098) 462-57-88 (Замовити в Telegram)
E-mail: [email protected]
Instagram: coat_of_arms_com_ua
Facebook: fb.com/gerb.ukr
Телеграм: t.me/familniygerb
Youtube: youtube.com/channel/coat-of-arms
Муніципальний герб – це емблема, що символізує ту чи іншу конкретну адміністративно-територіальну одиницю: місто, район, область, село, село і т.д.
У нашому суспільстві панує хибна думка про те, що герб може бути тільки у дворян. Насправді ж право на герб є у любої людини, кожної спільноти та будь-якого територіального утворення. Тобто, як у окремої людини, так і у групи людей (сім’ї або роду, а також у релігійної громади, фахової спілки та ін. спільнот), у різних поселень (сіл, міст, районів, провінцій і держав) теж.
Перші герби завжди приймалися їхніми власниками самостійно. І це правило залишилося непорушним у віках. Так само і нині, у ХХІ столітті, люба особа або спільнота має безумовне право на власний герб. (Монополію на право надавати герби своїм підданим або підлеглим містам і територіям) влада собі просто узурпувала, зробивши право на герби часткою своїх повноважень).
Якщо людина, сім’я, рід, місто чи область прагне набути собі власного герба (а з ним і прапора, печатки та ін. відзнак) – це їхнє природне право. І одна з реальних можливостей відкрито заявити про свою особливість і унікальність.
Герб являє собою постійну комбінацію певних фігур і квітів і виконує наступні функції:
- є символом муніципалітету, держави і т.д. і його суверенітету;
- вказує на єдність нації чи групи людей, яка мешкає на конкретній території;
- використовується на монетах, банкнотах, бланках, печатках і в документах;
- застосовується в якості розпізнавального знака території і приналежності свого власника до неї.
Розробка муніципального герба – це відповідальна справа, яка потребує професійного підходу. Необхідно продумати кожну деталь цього невеликого, але важливого і постійного символу, так як в майбутньому він буде використовуватися в різних ситуаціях, представляти не тільки певну область, а й її владу і народ. За гербу можна судити про те, що або кого він уособлює і яке враження хоче виробляти його власник.
Якщо коротко представити приблизний план по розробці гербів для муніципальних утворень, то він буде виглядати наступним чином:
- Вибрати форму. Вона може бути будь-який в залежності від побажань замовника і загальної концепції майбутнього знака. Зазвичай використовується одна з п’яти основних форм, взятих з зразків західноєвропейських щитів: італійського, ісландського, варязького, французького, німецького.
- Визначитися з тим, що буде зображено. Для гербів можуть використовуватися різні фігури, знаки, класичні символи. Наприклад, класикою вважається використання тварин, кожне з які уособлює ту чи іншу якість.
- Підібрати кольори. Кожен колір – це також символ, тому вибираючи той чи інший відтінок, обов’язково потрібно враховувати його значення. Крім того, не можна забувати і про естетичну сторону поєднань: загальна колірна картина майбутнього герба не повинна “різати” очей, відтінки повинні гармонійно виглядати разом, доповнювати один одного.
Розробка територіальної геральдики – це цікава, складна і в своєму роді ювелірна робота. Спеціаліст, який займається цією роботою, повинен володіти міцними і великими знаннями в геральдиці і символіці, мати великий досвід і почуття прекрасного і, звичайно, вміти втілювати побажання замовника в найкращому вигляді. Ми готові створювати герби міст, областей, регіонів, селищ, районів і т.д., З огляду на всі ваші задуми, пропонуючи свої ідеї і в підсумку отримуючи якісний результат.